O naší kavárně


Káva je příjemným společníkem ve chvílích odpočinku, ale i povzbudí při práci.

 

Chuť podávané kávy ovlivňuje mnoho faktorů, jedním z nejdůležitějších je vstupní surovina, tedy upražená kávová zrna. Podáváme kávu, která je pražena v malé vídeňské pražírně s názvem „Alt Wien“. Doufáme, že její aroma Vás osloví, stejně jako oslovilo nás. Pokud nejste příznivci kávy, můžete si u nás dát čaj do konvičky značky „Eilles“. který se Vám rovněž stane příjemným společníkem ve chvílích klidu a odpočinku.

Máte-li chuť na něco sladkého, nabídneme špaldovou buchtu, tvarohový dortík, nebo jiné dobroty dle momentální nabídky. Pokud máte chuť na něco slaného, podáváme škvarkovou pomazánku s chlebem nebo tousty se šunkou či sýrem.

Nejen pro pány nabízíme cestu pivních znalců, při které můžete ochutnat řadu pivních specialit. V naší nabídce je každých 14 dnů jiná pivní specialita. Zastáncům zdravého životního stylu nabízíme ovocné štávy bez chemické konzervace a přidaných barviv, můžete si u nás dát přírodní šťávy z jablek a červené řepy, jablek a mrkve nebo jablek a červeného rybízu z farmy Ing. Ličky ze Sedlnic. Pokud máte chuť na vino, pak nabízíme víno ze znojemské oblasti od Znovínu Znojmo. A nejen to nabízíme v naší kavárně „U Růženky“, nabízíme též příjemné prostory, venkovní zahrádku a přívětivou obsluhu.

Rádi pro Vás uspořádáme firemní večírek či rodinnou oslavu se studeným občerstvením po předchozí domluvě. Těšíme se na Vaši návštěvu.


kavarna_small